Hydroizolačný systém Fatrafol

STRECHA VÁM UŽ NEZATEČIE

Hydroizolačný systém FatrafolHydroizolačný SYSTÉM FATRAFOL sa používa na hydroizoláciu plochých striech.
Hydroizolačná fólia FATRAFOL 810, hr. 1,5 mm sa môže aplikovať na pôvodné živičné krytiny. Mikroventiláciou a použitím odvetrávacích komínov dokáže tento SYSTÉM odvetrať nasiaknuté podkladné vrstvy. Hydroizolačná fólia FATRAFOL 810 je vysokorozťažná a použitelná i tam, kde sa kladú veĺké nároky na dilatáciu stavieb. Je odolná UV žiareniu,ozónu a chemickým látkam vyskytujúcich sa v ovzduší. Jej vlastnosti sa podstatne nemenia v rozmedzí teplôt -30°C až +80°C. Je plne pochôdzna.
SYSTÉM použitia strešných fólií FATRAFOL sa používa na riešenie hydroizolácií novostavieb i rekonštrukcií budov. Strešná fólia FATRAFOL 810 sa môže aplikovať i na staré zvetralé živičné krytiny, bez ich pracnej demontáže.
Tepelné izolácie môžu byť použité pod hydroizoláciou, alebo nad hydroizoláciou, tzv.obrátené strechy. Na hydroizoláciu môže byť použitý zásyp vymývaným štrkom fr. 16-32 mm,alebo násyp zeminy tzv. vegetačné strechy.
Ukončenie hydroizolácie sa prevádza horkovzdušným navarením na ukotvené poplastované atikové, resp. okapové plechy.
Na prevedené práce poskytujeme desaťročnú záruku. Minimálnu životnosť udáva výrobca po dobu jednej generácie.

Súčasťou našich prác je aj zateplovanie plochých striech (tvrdený expandovaný biely polystyrén, extrudovaný nenasiakavý polystyrén Ursafoam, minerálna vlna - Nobasil, Rockwool).
Hrúbky tepelnej izolácie pri rekonštrukciách navrhujeme v spolupráci s našim dodavateľom tepelných izolácií s ohladom na pôvodnú skladbu strešného plášťa.
Systém Fatrafol je bezúdržbový, tj. nie je potrebná ďalšia údržba, resp. náter poplastovaných atikových a okapových plechov a hydroizolačnej fólie.
Pre väčšiu objasnenosť Vám prikladáme dokument - STRECHA VÁM UŽ NEZATEČIE – ktorý Vám poskytne podrobnejšie informácie o výhodach použitia hydroizolácií SYSTÉMOM FATRAFOL.

Darujte svojej streche nový plášť s fóliami FATRAFOL.

© 2015 AQUAFOL. All Rights reserved

Tel.: +421 37 651 51 16

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x